1350 euro netto
Oferta Pracy z dnia
28 stycznia 2019
Lokalizacja
Trewir, Germany
Znajomość języka:
Data wyjazdu
OD ZARAZ

Szczegóły oferty:

Nr oferty: MCS/3414
Nr KRAZ: 10608

Charakterystyka miejsca pracy

  • Samotna podopieczna (partner odwiedza podopieczną 1 raz w tygodniu na 1-2 dni): 75 lat / 169 cm / 72 kg
  • PG: 2
  • Podopieczna porusza się głównie na wózku inwalidzkim, choruje na chorobę Parkinsona, polineuropatię oraz osteoporozę, bez demencji, potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach dnia codziennego oraz transferze na wózek inwalidzki. Nie występują problemy z inkontynencjąi wypróżnianiem. Występują problemy z przesypianiem nocy.
  • Warunki mieszkaniowe: Mieszkanie / osobny pokój dla opiekuna / Internet

Obowiązki

  • Sprawowanie podstawowej opieki nad osobą starszą
  • Wsparcie podopiecznego w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak: pielęgnacja ciała, mycie, ubieranie itp.
  • Pomoc w prowadzeniu domu (m.in. przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, utrzymanie porządku, proste prace domowe)
  • Organizowanie czasu wolnego, spacery, rozmowy, gry.

Oczekiwania

  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi za granicą lub w Polsce
  • Minimum dobra znajomość języka niemieckiego
  • Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy
  • Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia i cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność
  • Mile widziane: referencje, ukończone kursy kierunkowe, wykształcenie medyczne bądź pielęgniarskie

Oferujemy

  • Legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)
  • Pełny pakiet ubezpieczeń dodatkowych na terenie Niemiec (OC i NW)
  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i stopnia znajomości języka
  • Gwarancję terminowych wypłat
  • Szeroki wybór oraz indywidualny dobór sprawdzonych ofert pracy
  • Elastyczne terminy i zasady wyjazdów
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • Pełną organizację wyjazdu oraz bezpłatny dojazd do klienta i powrót do Polski bez względu na długość pobytu
  • Komfort pracy dzięki stałemu wsparciu koordynatorów w Niemczech i w Polsce
Tutaj dodaj CV Dodaj plik
Administratorem danych jest MediCare Services sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (31-464), ul. Majowa 7. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.