MediCare services / poznaj nas bliżej

Wytrwale pracujemy nad opracowywaniem i wdrażaniem elastycznych oraz najefektywniejszych rozwiązań w zakresie opieki domowej seniorów. Dzięki naszej kompetencji, rzetelności oraz wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jesteśmy postrzegani jako wiarygodny, pewny i sumienny pracodawca oraz partner.

Jesteśmy w pełni przekonani że z nami
„Der beste Pflegeplatz wird Ihr Zuhause”

Wizja

Naszym codziennym priorytetem jest nieustanne doskonalenie procesów obsługi pracowników oraz klientów. Stosujemy najwyższe standardy w zatrudnianiu pracowników dbając szczególnie o etykę zawodową oraz wysoką kulturę organizacyjną. Podejmując te wysiłki, chcemy wnieść swój wkład w budowanie pozytywnego wizerunku polskich pracodawców oraz pracowników. Współpracujemy z rzetelnie dobranymi oraz zaufanymi partnerami, z którymi wspólnie budujemy pozytywny wizerunek oraz stabilną pozycję firmy na rynku. Kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług oraz obsługę pracowników i klientów.

Misja

MEDICARE SERVICES spółka z o.o. spółka komandytowa, powstała w celu znacznego poszerzenia polskiego oraz niemieckiego rynku usług domowej opieki nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi.
Naszym celem jest dołączenie do czołówki polskich i zagranicznych firm w branży usług medycznych, cechujących się profesjonalną oraz spełniającą najwyższe standardy obsługą pracowników i klientów.

Nasz zespół

Paulina Wojciukiewicz
Paulina WojciukiewiczKierownik Działu Rekrutacji
Agnieszka Borkowska
Agnieszka BorkowskaSpecjalista ds. Rekrutacji
Aleksandra Kudlaszyk
Aleksandra KudlaszykSpecjalista ds. Rekrutacji
Katarzyna Sidorczuk
Katarzyna SidorczukSpecjalista ds. Rekrutacji
Magdalena Bartos
Magdalena BartosSpecjalista ds. Rekrutacji
Agnieszka Libera
Agnieszka LiberaSpecjalista ds. Rekrutacji
Sebastian Klima
Sebastian KlimaSpecjalista ds. Opieki w Polsce
Krawczyk Beata
Krawczyk BeataOpiekun Partnera Niemieckiego
Magdalena Adamska
Magdalena AdamskaOpiekun Partnera Niemieckiego
Agnieszka Grzebieniowska
Agnieszka GrzebieniowskaOpiekun Partnera Niemieckiego
Katarzyna Parlak
Katarzyna ParlakOpiekun Partnera Niemieckiego
Dorota Leń
Dorota Leń
Ewa Augustyn
Ewa Augustyn
Joanna Marcińska
Joanna Marcińska
Justyna Wicherska
Justyna WicherskaKierownik Działu Administracji
Justyna Gliniany
Justyna GlinianyPracownik Administracyjny
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna NawrockaPracownik Administracyjny
Aleksandra Bobrowska
Aleksandra BobrowskaPracownik Administracyjny
Dołącz do naszego zespołu

Opinie 

Piszą o nas…

„…To firma godna zaufania nad osobami pracującymi w charakterze opiekunek osób starszych w niemczech. W każdym przypadku można liczyć na ich szybką interwencję w sytuacjach kryzysowych. Jestem bardzo zadowolona z owocnej pracy w MediCare Services. Polecam tę firmę każdej osobie która zamierza wykonywać pracę w opiecę w niemczech na najwyższym poziomie.”

Ewa Mrowca, MediCare services

” Podjęłam współpracę z MediCare Services. Jak narazie jestem bardzo zadowolona. Panie z biura są profesjonalistkami z ludzkim podejściem do pracownika. Firma MediCare jest… uczciwa, prawdomówna i wszyskie wsześniejsze ustalenia zawsze zostają spełniane. Mam pełne zaufanie do tej firmy … ”

Zofia Kowalska, MediCare services

” … W firmie MediCare pracuje od niedawna, i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Firma MediCare jest uczciwą i rzetelną firmą która poważnie pracuje swoich pracowników. Pracownicy tej firmy są bardzo miłym zespołem. Osobiście polecam firmę MediCare i w przyszłości na pewno nawiążę dłuższą współpracę … ”

Joanna B., MediCare services

“…Przypadkowo wyjechałam z tej firmy Medi +Care,mogę polecać wszystkim zainteresowanym ,firma płaci pieniądze w terminie,nawet przed terminem.Pani koordynatorka Agnieszka Borkowska jest wspaniała, interesuje się moja praca ,bardzo często do mnie dzwoni i pyta czy wszystko w porządku ,taka współpracę chwalę sobie.”

Maria Czekalska, MediCare services

“…Uwaga! Jestem wybredny ale w przypadku tej firmy nie mam powodów do narzekania. Wyjechałem z nimi pierwszy raz i nie żałuję. W porównaniu do innych mają dobre stawki, służą pomocą, są mili. W miejscu gdzie byłem ostatnio pojawił się niespodziewany problem w postaci upierdliwej i irytującej pani z Pflegedienst, która nie dawała mi spokoju. Wykonałem telefon do mojej koordynatorki w Medicare i po interwencji firmy urocza Pflegerin więcej się nie pojawiła Mimo tego, że moje doświadczenie z tą firma to jak na razie tylko jeden wyjazd to i tak ogromnie POLECAM.
Czułem się w Niemczech pewnie i bezpiecznie!”

Piotr Kudłacz, MediCare services

“…Witam, wyjechałam z Medicare na 6 tygodniowe zlecenie do Luxemburga. Firma rzetelna, wspaniały kontakt z koordynatorką Pania Agnieszką, wszelkie problemy na miejscu pracy natychmiast pozytywnie rozwiązywane po uprzednim kontakcie z agencją, wynagrodzenie na czas POLECAM”

Małgorzata Gibowska, MediCare services

Z pasją do ludzi…

MediCare – rzetelny pracodawca
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polsko – niemiecką firmą. Stosujemy elastyczne oraz najefektywniejsze rozwiązania w zakresie opieki domowej seniorów. Dzięki naszej kompetencji, rzetelności oraz wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jesteśmy postrzegani jako wiarygodny, pewny i sumienny pracodawca. Oferujemy bezpieczne i stabilne zatrudnienie. Posiadamy licencję Agencji Pracy Tymczasowej nr KRAZ 10608.

Jesteśmy dla Ciebie…

Pracuj jako opiekunka osób starszych
Oferujemy pracę w Niemczech dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych. Prowadzimy rekrutację na obszarze całej Polski. Poszukujemy osób chętnych do wykonywania pracy w zakresie opieki nad seniorami. Współpracę proponujemy osobom, które rozumieją potrzeby osób starszych oraz są gotowe nieść im pomoc. Oferujemy BEZPŁATNE kursy w zakresie opieki nad seniorami. MediCare Services – Opiekunka osób starszych, oferty pracy
Bezpłatne kursy niemieckiego
Organizujemy BEZPŁATNE kursy języka niemieckiego na terenie całej Polski przeznaczone dla osób, które pragną rozpocząć pracę w charakterze opiekunki lub opiekuna osób starszych w Niemczech. Celem kursu jest nabycie umiejętności praktycznego porozumiewania się z podopiecznym, jego rodziną oraz radzenia sobie w codziennych sytuacjach podczas pobytu w Niemczech. Po ukończeniu kursu gwarantujemy możliwość podjęcia legalnej pracy w Niemczech.

Zgłoś się już dzisiaj

[]
1 Step 1

   Zgoda na przedstawienie oferty

Administratorem danych osobowych jest MediCare Services sp. z o.o. sp. k.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder