🌷 PO DOMOWEMU 🌷
 
Do świąt zostało jeszcze kilka tygodni ale wiemy, że wielu z Was chciałoby poczuć magię świąt już dziś.
Rok 2020 jest szalony, dlaczego więc nie możemy zaszaleć i wpuścić już dziś atmosferę świąt do naszych domów.
Wiele badań wskazuje, że dekoracje świąteczne i celebrowanie świąt poprzez pieczenie pierników czy oglądanie filmów świątecznych wpływa bardzo uspokajająco na wiele osób.
Dlatego my proponujemy wyciągnąć już choinkę z piwnicy i zawiesić dekoracje.
Za oknem nie widać jeszcze śniegu i niestety co roku jest go coraz mniej.
Jakimi sposobami przybliżyć sobie zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.
 
1. Pierwszym krokiem powinno być zakupienie lub zrobienie własnego kalendarza adwentowego. Każdego dnia od początku adwentu do świąt wyciąga się mały prezent z kalendarza np. czekoladkę lub świąteczne figurki zależy jaki kalendarz zakupicie.
2. Mandarynki to przysmak prawdziwie świąteczny. Ich zapach roznosi się w domu i cała rodzina zajada się nimi każdego dnia. Dodatkowo mandarynka jest świetnym dodatkiem do zimowej herbaty lub jako zapach – wystarczy włożyć do niej kilka goździków.
3. Świąteczne światełka nie muszą wisieć jedynie na choince. Znajdź ciekawe miejsca w domu i zawieś je właśnie tam. Może to być portal kominkowy lub okno. Pięknie prezentować się będą światełka wiszące z góry na dół od karnisza po samą ziemię na oknie.
4. Udekoruj dom ozdobami, możesz zrobić je samodzielnie lub zakupić w sklepach. Ustaw je w miejscach widocznych nawet zawieś piękną dekorację na drzwiach, a już od wejścia będzie czuć magię świąt.
5. Niech w domu zabrzmi świąteczna muzyka, a w telewizji niech polecą świąteczne filmy. Do tego kocyk, świąteczna piżama i wielki kubek kakao – jesteśmy pewni, że poczujecie świąteczny klimat ❗🎄
 
Pamiętajcie, że istnieje wiele cudownych filmów innych niż Kevin sam w domu czy inne piosenki niż piosenka Last Christmas 😀 Odkryjcie je w te święta ❗😊